Adrenalin na kole

1. 10. Tanvaldský Špičák
Několika násobný mistr světa ve fourcrossu Tomáš Slavík vám zvedne tep. Už v neděli 1. 10. si můžete vyzkoušet základy tohohle bláznivýho sportu. Tomáš vám prozradí, jak sjet kopec, dá tipy na trasy a ukáže různé triky. Tak dorazte do bike parku Tanvaldský Špičák a nechte do šílenejch výšin vyskočit i svou tepovku. A díky vychytaný funkci Stopař v Mapách můžete mít své výlety na kole úplně pod kontrolou. Včetně sledování trasy, rychlosti nebo převýšení. Sejdeme se v 13.00 pod sjezdovkou.
 

Tomás Slavík

Světový šampion ve fourcrossu

Playlist na cestu

Fourcross, to je 100% esence adrenalinu, ale taky parta skvělejch lidí, co jsou zapálený pro věc. Hudba, která je s ježděním spojená, je stejně rychlá a v pohodě jako tenhle sport. Pusťte si můj výběr cestou na Tanvaldskej Špičák a nalaďte se na super jízdu, která nás spolu čeká.

Zajímavá místa v okolí

Ostatní tipy můžete najít na Firmy.cz

Na cestě za zážitky s aplikací Mapy.cz

S hlasovou navigací trefíte na každou akci i poslepu. Na místě stačí omrknout tipy na výlety po okolí a začít objevovat. Na kole, pěšky nebo třeba po řece. A ani nepotřebujete signál. Mapy.cz fungují i bez internetu. Celý výlet můžete zaznamenat a nakonec se pochlubit přátelům, kde všude jste byli.

Máte dotazy k naším akcím? Napište nám

vylety@mapy.cz

Facebook Messenger

Sledujte nás na sociálních sítích