Beats for Love

5.-8. 7. Ostrava

Unikátní taneční festival v industriálním prostředí ostravských Dolních Vítkovic patří mezi největší akce svého druhu ve střední Evropě. Letošní ročník pro fanoušky připravuje opravdu vydatnou porci kvalitní muziky napříč žánry na 14 pódiích. Můžete se těšit na hvězdy jako Fatboy Slim, Dope D.O.D., Wilkinson, Headhunterz, Shakk Attack, Metrik, Zardonic, Ragga Twins a stovky dalších. Cesta na čtyřdenní festival může Kazmovi trvat i několik dní, o zábavu bude určitě postaráno.

Playlist na cestu

Vítkovice, to není jenom smog, industriálno a astmatický záchvaty, ale posledních 5 let taky největší evropskej fesťák taneční hudby, kterej letos pohostí opravdu těžký kalibry. Fatboy Slim, Wilkinson, Dope D.O.D. – všechno najdete v playlistu, abyste se do pártynálady hodili už cestou do Slezska.

Zajímavá místa v okolí

Ostatní tipy můžete najít na Firmy.cz

Na cestě za zážitky s aplikací Mapy.cz

S hlasovou navigací trefíte na každou akci i poslepu. Na místě stačí omrknout tipy na výlety po okolí a začít objevovat. Na kole, pěšky nebo třeba po řece. A ani nepotřebujete signál. Mapy.cz fungují i bez internetu. Celý výlet můžete zaznamenat a nakonec se pochlubit přátelům, kde všude jste byli.

Máte dotazy k naším akcím? Napište nám

vylety@mapy.cz

Facebook Messenger

Sledujte nás na sociálních sítích