Benátská!

27.-30. 7. Liberec

Do Českého ráje, cesta příjemná je… A ta Kazmu čeká, až se vydá směr Liberec, kde ho očekává 25. Benátská noc. Tedy multižánrový festival, který kromě pohádkového prostředí v okolí toku Jizery nabízí pestrou směs muziky a rovnou tři stage. Na své si přijdou milovníci popu, rocku, hip hopu i metalu. Mezi hlavní hvězdy čtvrtstoletin festivalu se řadí britští Status Quo, Pavol Habera a jeho Team, Čechomor, Jasná páka, Root, Jaroslav Uhlíř, Ivan Mládek a Banjo Band, Lenny, Mig 21, No Name nebo třeba Horkýže Slíže.

Playlist na cestu

Rozkaz na Benátskou je jasnej: doražte na Harleji nebo klidně na Lokomotivě, pak do sebe hoďte nějakej Alkehol, kdo se hned nechce nacamrat, zůstane u Inekafe, na oběd dejte Rybičky, Jelena a ti odvážnější Dogu, k večeru už zbývá jen Wohnout. Prostě takový Status Quo.

Zajímavá místa v okolí

Ostatní tipy můžete najít na Firmy.cz

Na cestě za zážitky s aplikací Mapy.cz

S hlasovou navigací trefíte na každou akci i poslepu. Na místě stačí omrknout tipy na výlety po okolí a začít objevovat. Na kole, pěšky nebo třeba po řece. A ani nepotřebujete signál. Mapy.cz fungují i bez internetu. Celý výlet můžete zaznamenat a nakonec se pochlubit přátelům, kde všude jste byli.

Máte dotazy k naším akcím? Napište nám

vylety@mapy.cz

Facebook Messenger

Sledujte nás na sociálních sítích