High Jump

4.-5. 8. Hřímězdice

Milujete sport, show a party? High Jump v hřiměždickém lomu splňuje všechna tato kritéria. Asi proto je to tam tak cool, i když pořadatelé tvrdí, že vlastně o žádný festival nejde. Je to především o světové show, při kterém stříká voda i adrenalin. Skokani se sjedou ze všech koutů světa, aby změřili síly ve sportovním klání a ukázali triky, nad nimiž zůstává rozum stát. A po špičkovém výkonu si všichni užijí pořádnou jízdu s muzikou během divoké noční party. Zaskákat si může každý, kdo má pro strach uděláno. Pochlapí se Kazma a vyjede s kárkou na skokanský můstek?

Playlist na cestu

#mynejsmefestival, říkaj o sobě High Jump. To fakt neva. Tahle akce v Hřímězdicích vám nabídne cliffdiving, skate part s rampou, parkour, nejlepší letní mood a mezi headlinery třeba Stanton Warriors a SMASH HIFI Live. Pro skok do uvolněnýho módu čekujte playlist.

Zajímavá místa v okolí

Ostatní tipy můžete najít na Firmy.cz

Na cestě za zážitky s aplikací Mapy.cz

S hlasovou navigací trefíte na každou akci i poslepu. Na místě stačí omrknout tipy na výlety po okolí a začít objevovat. Na kole, pěšky nebo třeba po řece. A ani nepotřebujete signál. Mapy.cz fungují i bez internetu. Celý výlet můžete zaznamenat a nakonec se pochlubit přátelům, kde všude jste byli.

Máte dotazy k naším akcím? Napište nám

vylety@mapy.cz

Facebook Messenger

Sledujte nás na sociálních sítích