Hip Hop Kemp

18.-20. 8. Hradec Králové

Konec srpna v královéhradeckém Festivalparku znamená jen jedno – dunící basy, houpavé beaty a rap ve všech podobách. Více jak pětistovka zahraničních i světových interpretů přijede pobavit svým uměním na dvacet tisíc fandů hip hopu v téměř sto hodinách živých vystoupení na osmi pódiích. To už je slušná nálož muziky, která zaručeně vlije novou šťávu do baterií Kazmova vozítka. Mezi hvězdami festivalu se představí Common, Jedi Mind Tricks, D.I.T.C, Rejjie Snow, Oddisee & Good Company, Kontrafakt nebo tuzemští Prago Union a Marpo & Troublegang.

Playlist na cestu

Jestli máme něco s našimi polskými bratry opravdu společnýho, není to křesťanství ani láska k bramborám, ale tenhle hradeckej fesťák. A letos se tam fakt pojedou bomby. Pusťte si tenhle můj výběr na cestě po rozpálený D11.

Zajímavá místa v okolí

Ostatní tipy můžete najít na Firmy.cz

Na cestě za zážitky s aplikací Mapy.cz

S hlasovou navigací trefíte na každou akci i poslepu. Na místě stačí omrknout tipy na výlety po okolí a začít objevovat. Na kole, pěšky nebo třeba po řece. A ani nepotřebujete signál. Mapy.cz fungují i bez internetu. Celý výlet můžete zaznamenat a nakonec se pochlubit přátelům, kde všude jste byli.

Máte dotazy k naším akcím? Napište nám

vylety@mapy.cz

Facebook Messenger

Sledujte nás na sociálních sítích