JBC 4x Revelations

15. 7. Jablonec

Svátek všech bikerů proběhne během velkého fourcrossového klání v jabloneckém JBC bikeparku. Již minulé ročníky přinesly dechberoucí adrenalinové jízdy borců z celého světa za podpory tisíců odvázaných fandů. Taková atmosféra je i na mezinárodním poli jedinečná a vědí to závodníci, diváci i samotní organizátoři. Masívní skoky, jízda v kamenném poli, wallride a spoustu dalších vychytávek čeká na své pokořitele. K tomu vymazlený doprovodný program, kapely, DJ’s, setkání s nejlepšími jezdci světa, no neberte to. Postaví se Kazma s vozítkem vítězným šampionům?

Playlist na cestu

Nejšílenější fourcrossová akce na světě, kde adrenalin teče proudem. „Riders ready? Watch the gate!“ Hláška, kterou začíná každá jízda. Vybral jsem pro vás na cestu na tuhle crazy akci playlist fourcrossovejch soundtracků.

Zajímavá místa v okolí

Ostatní tipy můžete najít na Firmy.cz

Na cestě za zážitky s aplikací Mapy.cz

S hlasovou navigací trefíte na každou akci i poslepu. Na místě stačí omrknout tipy na výlety po okolí a začít objevovat. Na kole, pěšky nebo třeba po řece. A ani nepotřebujete signál. Mapy.cz fungují i bez internetu. Celý výlet můžete zaznamenat a nakonec se pochlubit přátelům, kde všude jste byli.

Máte dotazy k naším akcím? Napište nám

vylety@mapy.cz

Facebook Messenger

Sledujte nás na sociálních sítích