Jízda s Buggyrou

23. 9. Ústí nad Orlicí

Martin si vždycky přál řídit velkej náklaďák. Začínal jako řidič doprovodnýho vozu, ale pak zjistil, že je rychlejší než závodníci. A sen se mu splnil. Teď jezdí Dakar na supertrucku za stáj Buggyra. Už 23. 9. ho můžete potkat na akci Ekomobilita v Ústí nad Orlicí, kde to rozjede nejen Buggyra, ale i spousta nových aut a motorek, elektromobilů, veteránů. Svoje motory nažhaví i vojenská technika nebo motokaskadéři. Uvidíte silný auta, rychlost a bahno stříkající zpod kol. A Martin s sebou bude mít toho nejlepšího navigátora – Mapy.cz.

Martin Kolomý

Jezdec Dakaru

Playlist na cestu

Když řídím, zapomenu na celý svět. Vnímám jenom auto a cestu přede mnou. Potřebuju hudbu, která bude stejně šílená jako moje jízda. Tak jsem pro vás dal dohromady moje oblíbené písničky, které si pouštím při řízení. Pusťte si je i vy, třeba cestou do Ústí na Ekomobilitu.

Zajímavá místa v okolí

Ostatní tipy můžete najít na Firmy.cz

Na cestě za zážitky s aplikací Mapy.cz

S hlasovou navigací trefíte na každou akci i poslepu. Na místě stačí omrknout tipy na výlety po okolí a začít objevovat. Na kole, pěšky nebo třeba po řece. A ani nepotřebujete signál. Mapy.cz fungují i bez internetu. Celý výlet můžete zaznamenat a nakonec se pochlubit přátelům, kde všude jste byli.

Máte dotazy k naším akcím? Napište nám

vylety@mapy.cz

Facebook Messenger

Sledujte nás na sociálních sítích