Písek Září

8. - 9. 9. Písek

Lynda Cullen je alternativní irská zpěvačka a v rámci trojfestivalu PÍSEK ZÁŘÍ zahraje na akci pro sólové umělce Cool v plotě. Během sedmi ročníků se zde představilo na 150 umělců a i letos se můžete těšit na neuvěřitelně pestrou dramaturgii, kdy se na pódiu střídají elektronické projekty s čistě akustickými vystoupeními či moderním tancem. Kromě strhujícího hudebního zážitku nahlédnete i pod pokličku píseckých řemesel, pokocháte se místními památkami, ke kterým snadno trefíte díky aplikaci Mapy.cz, nebo se s dětmi zabavíte na Neobyčejném festivalu loutkových divadel.

Lynda Cullen

Irská zpěvačka

Playlist na cestu

Už se těšíte na strhující atmosféru sólových vystoupení? Aby vám to rychleji utíkalo, sestavila jsem tenhle playlist s mými oblíbenými umělci, které letos na Cool v plotě uslyšíte. Zabaví vás třeba při cestě autem, u vaření nebo si u něj můžete i zatančit. See you in Písek!

Zajímavá místa v okolí

Ostatní tipy můžete najít na Firmy.cz

Na cestě za zážitky s aplikací Mapy.cz

S hlasovou navigací trefíte na každou akci i poslepu. Na místě stačí omrknout tipy na výlety po okolí a začít objevovat. Na kole, pěšky nebo třeba po řece. A ani nepotřebujete signál. Mapy.cz fungují i bez internetu. Celý výlet můžete zaznamenat a nakonec se pochlubit přátelům, kde všude jste byli.

Máte dotazy k naším akcím? Napište nám

vylety@mapy.cz

Facebook Messenger

Sledujte nás na sociálních sítích