Soundtrack Festival

24.-27. 8. Poděbrady

V neopakovatelné lázeňské atmosféře poznáte, jak je život krásný s oscarovým skladatelem Nicolou Piovanim, zatleskáte oběma rukama držiteli několika Českých lvů Janu P. Muchowovi a zhoupnete se na rockové vlně spolu s Michalem Dvořákem a Lucií nebo jeho vlastním projektem Vivaldianno. Nejmladší se můžou těšit na Jiřího Uhlíře nebo Tři oříšky pro popelku s živou hudbou. Vše završí velkolepý koncert seriálové hudby v čele s Hrou o trůny. A mezitím můžete šlápnout do pedálů a s Mapami prozkoumat malebná poděbradská zákoutí třeba na kole.

Michal Dvořák

tvář tohoto výletu

Playlist na cestu

Lázeňské město, živá hudba a moderní technologie, to je může být vážně velká síla. Na festivalu Soundtrack Poděbrady se můžete nechat svést slavnými filmovými melodiemi.

Zajímavá místa v okolí

Ostatní tipy můžete najít na Firmy.cz

Na cestě za zážitky s aplikací Mapy.cz

S hlasovou navigací trefíte na každou akci i poslepu. Na místě stačí omrknout tipy na výlety po okolí a začít objevovat. Na kole, pěšky nebo třeba po řece. A ani nepotřebujete signál. Mapy.cz fungují i bez internetu. Celý výlet můžete zaznamenat a nakonec se pochlubit přátelům, kde všude jste byli.

Máte dotazy k naším akcím? Napište nám

vylety@mapy.cz

Facebook Messenger

Sledujte nás na sociálních sítích