Vinobraní

15. - 16. 9. Znojmo

Veronika Chmelířová je česká modelka a cestování je u ní na denním pořádku. Nejraději se však vrací domů. Na Moravu. Tam si může vždy odpočinout. Již 15. a 16. září ji můžete potkat na Znojemském vinobraní. Čeká vás nejen skvělé víno, ale i rozmanitý moravský folklór a oblíbené české kapely a interpreti jako Perutě, Michal Hrůza nebo Rybičky 48. Kromě kultury je na Znojemsku co zažít i v přírodě. A díky Mapám můžete objevit krásy tohoto kraje.

Veronika Chmelířová

Česká modelka

Playlist na cestu

Když už mi práce přeroste přes hlavu, vezmu psa, dobrou náladu a vyrazím si tu hlavu vyčistit domů. Na Moravu. Přijeďte si se mnou užít víno, folklór a českou hudbu do Znojma. Na cestu jsem pro vás připravila košt všeho, co bude na Vinobraní 15.-16.9. k vidění i slyšení

Zajímavá místa v okolí

Ostatní tipy můžete najít na Firmy.cz

Na cestě za zážitky s aplikací Mapy.cz

S hlasovou navigací trefíte na každou akci i poslepu. Na místě stačí omrknout tipy na výlety po okolí a začít objevovat. Na kole, pěšky nebo třeba po řece. A ani nepotřebujete signál. Mapy.cz fungují i bez internetu. Celý výlet můžete zaznamenat a nakonec se pochlubit přátelům, kde všude jste byli.

Máte dotazy k naším akcím? Napište nám

vylety@mapy.cz

Facebook Messenger

Sledujte nás na sociálních sítích